Aion

14. listopadu 2016 v 15:13 | Bluepony |  Other


O hře: Aion je fantasy MMORPG za jejímž vývojem stojí jeden z nejsilnějších korejských vydavatelů NCsoft (stojí za populární sérií Lineage a Guild Wars.) Aion byl vyvíjen jako mix východního a západního stylu MMORPG her. Od svého spuštění v listopadu roku 2008 si na korejském trhu vypracoval pozici jasné jedničky a drží si ji i nadále. ZDROJ

Je hra placená? Ne, není
Musí se staovat? Ano,

Výhody: velmi kvalitní grafika a děj. Funguje podobně jako Metin2 takže si zkušenější hráči nemusí převykat na nový herní systém. Velmi obsáhlá tvorba postavy a prostředí hry.
Nevýhody: Dlouhé Updaty na začátku hry. Občasné sekání intra nebo animací.

Jazyk: Angličtina

O co jde? Jsou zde dvě válčící rasy: Elyos a Asmodians. Tyto dvě rasy spolu válčí o území Aionu. Elyos, jsou přátelší a milí, ke svému druhu, ale Asmodians opovrhují. Kvůli jejich velkolepé zemi, se začaly chovat arogantně. Asmodians se uvrhly do temnoty a bývají bezcitní. Když chtějí, jsou loalní a štedří. Je jen na vás, na kterou stranu se přidáte...

Já a Aion: Hrála jsem již spoustu RPG, ale ani jedna z nich si mě nezískala tolik, jako Aion. Ráda si totiž hraji se vzhledem postavy, což hra umožňuje. Poskytla mi i spoustu jiných zaměření, než jen klasické: Mág, Warrior, Priest a Scaout. Jsou zde navíc Artist a Engineer. Dále mě okouzlila i grafika a volnost hry.
Co mě ovšam vadí, je to, že na vysokých lvl. si lidé musí schánět skupiny, ve kterých budou postupovat a válčit. V chatu to běží furt: Nábor do group! Co mě ještě štve, je to, že Attack je na levém tlačítku myši, stejně jako pohyb postavy. Což znamená, že když kliknete mimo Target, tak se vaše postava začne posouvat.
Aion vám rozhodně doporučuji, když by jste ho náhodu měly, stačí se domluvit a zapaříme :DD

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lunar-dream lunar-dream | Web | 17. listopadu 2016 v 9:30 | Reagovat

Ta hra zní hrozně dobře, ráda bych si jí zahrála, ale můj počítač vypověděl službu..xD

2 Saen Saen | 27. listopadu 2016 v 14:36 | Reagovat

Děkuju za skvělý tip do budoucna! :3
Určitě si jí někdy stáhnu a zahraju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama